Kontaktujte nás +421 917 773 412

Tlačiarne na bavlnu

Digitálne technológie umožňujú tlačiť na bavlnený textil rovnako jednoducho, ako stolové tlačiarne na papier. Digitálna tlač vďaka modernej technológii a zníženým nákladom dovoľuje ťažiť nesporných výhod oproti tradičným technológiám a postupne ich vo veľkej miere nahrádza. Naše portfólio technológií na bavlnu delíme do troch základných kategórií:

  • Priama tlač na rolu materiálu
    Využíva sa na výrobu metráže, či zákazkovej textilnej výroby. Tlačiareň tlačí na materiál odvinutý priamo z rolky nasadenej na odvíjači. Vytlačený materiál sa opäť navíja na rolku.
  • DTG – priama tlač na hotové oblečenie
    Do stroja osadíte hotový kus oblečenia – typickým výrobkom je reklamné tričko, či tričko s vlastným motívom. Výhodou je najjednoduchší pracovný postup, ktorý umožňuje výrobu doslova „na počkanie“. DTG tlačiarne čiastočne umožňujú aj vyrábať pomocou DTF technológie.
  • DTF – transferová tlač na textil
    Tlač na transferovú fóliu z ktorej sa obrázok následne prenáša na hotový textil. Výhodou je obrovská produkčná schopnosť pri veľmi nízkych nákladoch. Tlačiarne z našej ponuky tlačia na rolku fólie, ktorá prechádza automatickým práškovacím zariadením. Výstupom je navinutá rolka s transferovými fóliami, ktoré sa už len v „ručnom“ lise zažehľujú na prakticky akýkoľvek materiál.