Kontaktujte nás +421 917 773 412

Epson SC-F2100

Tlačte kreatívne návrhy tričiek s najnovším modelom spoločnosti Epson. Predstavujeme tlačiareň SureColor SC-F2100, ideálne DTG (Direct to garment - priamo na odev) riešenie pre potlač triček. Ponúka všetko, čo pre začatie podnikania s naozajstným potenciálom na dosiahnutie zisku potrebujete. Potlač A4 do 1 minúty a stroj je veľmi jednoduchý a spoľahlivý. Nízka spotreba atramentu je zárukou vysokej návratnosti investícií. Toto zariadenie tak predstavuje finančne výhodné riešenie, vďaka ktorému budete môcť zákazníkom ponúknuť presne to, čo chcú.

Nastaviteľná výška zaisťuje presné výsledky pri tlači na textílie s hrúbkou až 25 mm. Potlačená oblasť na textile je mäkká na dotyk, takže tričká sú pohodlné a odolné voči opotrebeniu. Tlačiareň je vybavená tlačovou hlavou Epson PrecisionCore TFP a ponúka rozlíšenie až 1 440 × 1 440 dpi. Široká farebná škála, živé farby, ostré obrysy a plynulé prechody.

Zajednajte si návštevu na našom showroome, kde Vám radi nezáväzne predvedieme technológiu, vyrobíme potrebné vzorky a preberieme všetky osobitosti tejto technológie.

Rezervovať termín na showroom

Čo je nové oproti F2000 ?

Tlačiareň SC-F2100 má oproti svojmu staršiemu modelu viacero výhod. Jednou z nich je menšia veľkosť malého bodu, ktorá dokáže pozitívne ovplyvniť kvalitu tlače, najmä v malých detailoch, tiež zabezpečuje krajšie súvislé farebné plochy. Ďalšou významnejšou zmenou je pridanie kártridžu s čistiacou kvapalinou k farebným a bielym, čo udržuje parkovaciu stanicu v dobrej kondícii a stále čistú. Plateny (pracovné stoly) je teraz možné dokúpiť v adhéznej úprave, čo umožňuje tlač tričiek aj bez napínacieho rámu pre zrýchlenie produkcie. Medzi malé zmeny by sme mohli zaradiť odkladacie držiaky na napínací rám, upravený dizajn a mnoho iných vylepšení.

Hlavné funkcie

  • Presná reprodukcia farieb a plynulé prechody
  • Kompatibilné, rovnomerné farby a odolnosť pri natiahnutí
  • Nelepivá a na dotyk hladká potlač
  • potlač 25mm hrubej textílie
  • flexibilná potlač, ktorá dýcha
  • žiadne problémy s bielou farbou
  • Tlačiareň SureColor SC-F2000 tlačí na celý rad médií a rôznych textílií, je dodávaná so softvérom pre jednoduché vytváranie vlastných motívov na tričká.

Certifikát OEKO-TEX®

OEKO-TEX® Standard 100 je systém nezávislého testovania a certifikácie pre textilné suroviny, polotovary a koncové produkty vo všetkých fázach výroby. Tlačiareň SureColor SC-F2000 má certifikát Oeko-Tex 100. Jedná sa o medzinárodný bezpečnostný štandard v textilnom priemysle. Certifikát zaručuje bezpečnosť tlače na textil pre dospelých a deti, vrátane batoliat.

Softvér Garment Creator

Súčasťou balenia tlačiarne SureColor SC-F2000 je softvér Garment Creator pre tvorbu návrhov. Vďaka jednoduchému a intuitívnemu užívateľskému rozhraniu softvéru Garment Creator môžete tričká ľahko navrhovať a upravovať. Ponúknite svojim zákazníkom možnosť voľby návrhu a jednoduché úpravy tričiek pre tímy alebo skupiny. Softvér tak isto ako tlačiareň prešiel od svojho počiatku radou vylepšení, na základe informácií pozbieraných od zákazníkov. Je možné vkladať viacero grafík paralelne a tiež je pridaná podpora menšieho bodu pre jemnú vysokokvalitnú tlač. Pribudli nové tlačové módy. Softvér funguje na operačných systémoch Windows a MAC. Stále je voľne dostupný na stránke výrobcu, takže ho môžete mať nainštalovaný na ľubovoľnom počte počítačov.

Tlačová hlava EPSON Precission Core
Rozlíšenie 1440 dpi
Minimálna veľkosť kvapky 21 pl
Konfigurácia 1 CMYK + 4x Biela
Konfigurácia 2 2x CMYK
Napájanie 220V
Rozmery 120 x 160 x 84
Hmotnosť 84 kg
Pripojenie USB, LAN
Ripovací software Garment Creator