Kontaktujte nás +421 917 773 412

EPSON SC-F3000

SC-F3000 je robustná tlačiareň s funkciou priamej tlače na odevy (DTG) určená pre produkčnú tlač. SC-F3000 je všestranná tlačiareň DTG, ktorá umožňuje používateľom rýchlo reagovať na objednávky zákazníkov. Vyznačuje sa vysokou presnosťou a firmám umožňuje rýchlo spracovávať zákazky. Dokáže tlačiť zložité návrhy na najrôznejšie svetlé a tmavé bavlnené odevy. Táto tlačiareň DTG sa tiež vyznačuje nízkymi prevádzkovými nákladmi, čo ocenia stredne veľké a veľké spoločnosti vyrábajúce odevy a tričká.

Rezervujte si termín návštevy v našom showroome, kde Vám radi nezáväzne predvedieme technológiu, vyrobíme potrebné vzorky a preberieme všetky osobitosti tejto technológie.

Rezervovať termín na showroom

Podporte svoju produktivitu

SC-F3000 umožňuje rýchle a ľahké vkladanie tričiek. Tlačiareň používa svoje senzory na automatické zisťovanie výšky povrchu odevu a podľa toho sa prispôsobuje, čím sa znižuje chyba obsluhy a odpad. Automatické nastavenie medzery medzi doskami umožňuje modelu SC-F3000 prispôsobiť hrúbku odevu až do 29,5 mm a pridanie druhej tlačovej hlavy pomáha dosahovať vysoké rýchlosti tlače. Zaviedli sme tiež veľkokapacitný atramentový systém (1,5- litrové zásobníky na atrament), vďaka ktorému je opätovné vkladanie jednoduchou a rýchlou úlohou. Táto DTG tlačiareň obsahuje softvér Production Monitor od spoločnosti Epson, ktorý poskytuje neustále informácie o stave tlačiarne na inteligentných zariadeniach a počítačoch, aby sa ďalej zlepšila prevádzkový čas vašej tlačiarne.

Jednoduchá obsluha

Sofistikovaný, ľahko ovládateľný dotykový displej s uhlopriečkou 4,3 palca uľahčuje kontrolu dôležitých informácií, ako sú zostávajúce hladiny atramentu, zostávajúci čas do nasledujúceho naplánovaného čistenia a automatickej úpravy medzery medzi doskami. Zahŕňa všetky nastavenia tlače na jednej obrazovke, takže môžete skontrolovať aktuálne nastavenia aj počas tlače. Nový softvér Garment Creator od spoločnosti Epson ponúka veľa zabudovaných nastavení, ktoré vyhovejú Vašim potrebám tlače, a to pre svetlé aj tmavé odevy, aby ste dosiahli úplnú kontrolu nad výstupnou kvalitou. Súčasťou je aj varovný bzučiak, ktorý zaistí, že aj v hlučnom prostredí výroby budete upozornení na akékoľvek chyby.

Vysoká kvalita tlače

Všetky vlastnosti modelu SC-F3000 boli navrhnuté tak, aby zlepšovali kvalitu konečného produktu. Technológia kontroly trysiek (NVT) v tlačiarni automaticky kontroluje, či trysky pracujú presne. Ak dôjde k nejakému problému, technológia Micro Piezo spoločnosti Epson intuitívne kompenzuje a zabezpečí udržiavanie vysokokvalitnej tlače. Nová technológia umiestnenia kvapiek atramentu navyše umožňuje presné zarovnanie bodov pri vysokých rýchlostiach tlače. Zachováva sa aj hustota bieleho atramentu, čo pomáha vytvárať jasnejšie farby na tmavších odevoch.

Dôveryhodná technológia spoločnosti Epson na zníženie prestojov

Táto DTG tlačiareň je skonštruovaná tak, aby udržala výrobu v chode. Spolu s vymeniteľnými tlačovými hlavami sa môže pochváliť aj rôznymi integrovanými funkciami automatickej údržby, ako sú veľké lapače prachu a automatické čistenie uzáverov – všetko navrhnuté tak, aby obmedzovalo ručné zásahy. Široké kryty a LED osvetlenie poskytujú jednoduchý prístup do oblasti údržby a spotrebný materiál je možné rýchlo vymeniť. Neustálu výrobu podporujú aj veľkokapacitné vrecká na atrament spolu so schopnosťou tlačiť iba s polovicou tlačovej hlavy, ak sa vyskytnú problémy s druhou polovicou.


SC-F3000 síce ťažko pracuje, ale je šetrná k životnému prostrediu. Atramenty spĺňajú normy Global Organic Textile Standard (GOTS) a vy máte istotu, že môžete spĺňať normu Oeko-Tex Standard 100 pre vysokokvalitné bezpečnostné ekologické textilné výrobky.

Ucelené riešenie 

Spoločnosť Epson navrhla a vyrobila všetky jednotlivé komponenty modelu SC-F3000. Zakaždým, keď zapnete tlačiareň, môžete si byť istí konzistentným vysokokvalitným výstupom. Spoločnosť Epson poskytuje kompletné tlačové riešenie DTG pre tlačiarne, atramenty, softvér a podporu.

Charakteristické vlastnosti

  • veľkokapacitný atramentový systém
  • automatické nastavenie výšky tlačového stola
  • softvér Garment Creator
  • jednoduchá obsluha
  • ucelené riešenie
Technická špecifikácia
Spôsob tlače:
Hlava PrecisionCore Micro TFP
Atramentová technológia: Ultrachrome DG
Farby Čierna, Azúrová, Žltá, Purpurová, Biela
Minimálna veľkosť kvapôčky 12,1 pl
Kapacita atramentového zásobníka 1.500 ml
Rozlíšenie tlače 1.200 x 1.200 DPI
Spotreba energie 168 Watt, 0,94 Watt (vypnutie)
Napájacie napätie AC 100 V - 240 V, 50 Hz - 60 Hz
Rozmery produktu 1.712 x 1.809 x 1.336 mm (Šírka x Hĺbka x Výška)
Hmotnosť produktu 330 kg
Akustický výkon Prevádzka: 7 B (A)
Hladina akustického tlaku Operation (Roll): 51 dB (A)
Obsah dodávky: Vysokokapacitný atramentový systém, manuálne – disk CD, document Pack, ink set, hlavné zariadenie, súprava na údržbu, platňa na médiá, elektrický kábel, USB kábel, nádoba na odpadový atrament