Kontaktujte nás +421 917 773 412

Epson SureColor SC-F10000H

Tlačiareň SureColor SC-F10000H je skonštruovaná na spoľahlivé produkovanie konzistentných výsledkov vysokej kvality. Flexibilné možnosti výstupu umožňujú najrôznejšie oblasti použitia (móda, športové odevy, domáci textil a textilné pútače). Tlačiareň využíva konfiguráciu atramentov CMYK a okrem toho jednu z dvoch atramentových súprav: fluorescenčný žltý a ružový atrament, alebo light cyan a light magenta atrament.

Je tiež ideálnym riešením pre tých, ktorí sa rozhodli vstúpiť na rastúci trh sublimačnej tlače. Všestranný sublimačná tlač vám zaistí prístup k novým obchodným príležitostiam s pridanou hodnotou a vyšším maržiam, pretože budete môcť tlačiť a prispôsobiť obrovskú škálu produktov, ako je napríklad oblečenie (od bežnej módy po športové oblečenie), mäkké pútače, predmety pre výzdobu interiéru alebo reklamné a upomienkové predmety.

Spoločnosť Epson uplatnila rozsiahle skúsenosti s tlačou a vytvorila kvalitný a spoľahlivý hardvér a tlačovú hlavu. Výsledkom je tlačiareň SureColor SC-F7200, ktorá ponúka neprekonateľnú spoľahlivosť, výkon a produktivitu. Naše špeciálne atramenty UltraChrome DS zaisťujú výnimočne kvalitný obraz. Veľkokapacitné atramenty a nízka spotreba energie pomáhajú udržať nízke náklady.

Rezervujte si termín návštevy na našom showroome, kde Vám radi nezáväzne predvedieme technológiu, vyrobíme potrebné vzorky a preberieme všetky osobitosti tejto technológie.

Rezervovať termín na showroom

Vysoká produkčná rýchlosť

Vysoká produktivita vyžaduje nepretržitú prevádzku, keď je potrebná. Každý komponent v tejto sublimačnej tlačiarni bol špeciálne navrhnutý, a to nielen na zvýšenie používateľského pohodlia, ale aj na zvýšenie výkonu, zvýšenie účinnosti a zníženie nákladov. Model SC-F10000H je vybavený veľkokapacitným atramentovým systémom spoločnosti Epson, ktorý vám poskytuje plnú flexibilitu s duálnymi 3-litrovými alebo 10-litrovými atramentovými kazetami CMYK alebo kombináciou oboch veľkostí. Systém obsahuje funkciu „hot-swap“, ktorá je navrhnutá tak, aby nedošlo k prerušeniu prevádzky.

Vysoká úroveň technológie a kvality

Napriek relatívne malej veľkosti je FD70 podobná konštrukčne skôr veľkým a priemyselným zariadeniam, než stolovým tlačiarňam. Disponuje masívnym predimenzovaným pohonným mechanizmom, doplňovacím systémom s 1,5l nádobami na farbu, automatickým miešaním bielej farby a elektro-mechanickou ochranou tlačovej hlavy proti prípadnému nárazu. Šesť veľkých tlačových hláv PrecisionCore MicroTFP obsahuje 19 200 trysiek a svojou šírkou 4,7 palca zabezpečujú veľkú tlačovú plochu. Vďaka zabudovanej technológii Epson Precision Dot kombinuje model SC-F10000H tri špecializované technológie – Halftone, LUT a Micro Weave – na dosiahnutie vynikajúcej kvality tlače. Zároveň SC-F10000H prekračuje očakávania, čo sa týka vysokorýchlostnej tlače. Je schopná dodať skutočnú produkciu až do 246 m²/h, a to vďaka tlačovej hlave PrecisionCore MicroTFP a efektívnej sušiarni dokonca aj pri tenkých papieroch.

Jednoduchá a ľahko ovládateľná prevádzka

9- palcový dotykový panel LCD vám poskytuje všetky potrebné informácie a ovládanie priamo na dosah ruky. Ukazovateľ priebehu zobrazuje stav úlohy a zostávajúci čas, a zároveň sú k dispozícii ďalšie skutočnosti a čísla, ako napríklad teplota a vlhkosť v prevádzkovom prostredí spolu s kritickými informáciami o spotrebe materiálu a spotrebe náhradných dielov. Synchronizované podávanie a vyberanie predlôh spoločnosti Epson je možné vykonať s pomocou jedného prepínača, čo tiež uľahčuje túto úlohu.

Charakteristické vlastnosti

  • Veľkokapacitný atramentový systém
  • Tlač fluorescenčnými alebo light atramentmi
  • Epson Precision Dot - Tri technológie nanášania dye-sub (Halftone, LUT a Micro Weave)
  • Vysokorýchlostná tlač Až do 246 m2/h
  • Kompletné riešenie Epson Vrátane tlačových hláv, atramentu, firmvéru a softvéru.
Názov Epson SureColor SC-F10000H
Hlava PrecisionCore MicroTFP
Rýchlosť tlače 246 m2 / hod.
Maximálne rozlíšenie 1200 x 1200 dpi
Maximálna šírka tlače 1950 mm
Hmotnosť role do 60 kg
Interface USB 3.0
Hmotnosť 767 kg
Rozmer 5 x 1,3 x 1,8 m
Napájanie AC 200-240 V x 2