Kontaktujte nás +421 917 773 412

EPSON SC-F9400

Sublimačná technológia spoločnosti Epson vám umožní rýchlo produkovať pestrofarebné textílie vysokej kvality. Sublimačná tlačiareň SC-F9400 s uhlopriečkou 64 palcov bola vyvinutá špeciálne na rýchlu a veľkoobjemovú tlač odevov, textílií, bannerov a iných produktov.

Rezervujte si termín návštevy na našom showroome, kde Vám radi nezáväzne predvedieme technológiu, vyrobíme potrebné vzorky a preberieme všetky osobitosti tejto technológie.

Rezervovať termín na showroom

Komplexné riešenie Epson

Kúpou tlačiarne SC-F9400 získate záruku vysokej kvality vo všetkých oblastiach: tlačiareň, atramenty, médiá, softvér a podpora - všetko funguje v dokonalej harmónii.

Vyššia produktivita

Tlačiareň SC-F9400 sme navrhli s ohľadom na vašu efektivitu. Tlačiareň si preto zachováva vysokú kvalitu výstupu aj pri tlači veľmi sýtych farieb. Vďaka veľkokapacitným zásobníkom atramentu tlačiarne SC-F9400, môžete tlačiť dlhšie.

Úžasná rýchlosť a presnosť tlače

Tlačiareň SC-F9400 dokáže pracovať rýchlosťou až 108,6 m2/h, vďaka čomu môžete objednávky vykonávať rýchlo. Vylepšené nastavenia znižujú napätie médií a umožňujú presnú registráciu, čo v kombinácii s používaním sublimačných papierov s nízkou hmotnosťou uľahčuje navíjanie médií a znižuje celkové náklady na vlastníctvo.

Nespočetné množstvo farieb

Rozšírený sortiment farieb ponúka veľké kreatívne možnosti. Súčasťou softvéru Epson EdgePrint je funkcia ColourLibraryPrinting, ktorú možno jednoducho nainštalovať do aplikácií balíka Adobe Creative Suite a využiť ju na kreatívne využitie širokého farebného priestoru.

Skenovanie a učenie

Správne vykonávanie údržby je teraz oveľa jednoduchšie. Naskenovaním štítku s QR kódom, ktorý je pripevnený k zariadeniu, môžete spustiť inštruktážne video pre tlačiareň.

Základné funkcie

  • 64 palcov; sublimačná tlačiareň
  • atramenty UltraChrome DS
  • rýchlejšia tlač
  • ucelené riešenie
  • vyššia spoľahlivosť
Technická špecifikácia
Hlava
PrecisionCore™ TFP
Atramentová technológia Ultrachrome® DS
Farby Azurová, žltá, purpurová, čierna s vysokou hustotou
Minimálna veľkosť kvapky 4 pl, S technológiou s premenlivou veľkosťou kvapôčiek atramentu
Kapacita atramentovej nádržky 1.500 ml
Tlačové rozlíšenie 720 x 1.440 dpi
Formáty papiera A0, A1, A2 (42,0x59,4 cm), 64 palcov, 44 palcov, 36 palcov, 24 palcov;
Spotreba energie 570 W, 1 W (vypnutie)
Napájanie AC 100 V - 220 V