Kontaktujte nás +421 917 773 412

EPSON SC-F7200

Všestranná a spoľahlivá sublimačná tlačiareň SureColor SC- F7200 bola navrhnutá tak, aby špecialisti na sublimačnú tlač získali jedinečnú flexibilitu a produktivitu spoločne s nízkymi celkovými nákladmi na vlastníctvo.

Je tiež ideálnym riešením pre tých, ktorí sa rozhodli vstúpiť na rastúci trh sublimačnej tlače. Všestranný sublimačná tlač vám zaistí prístup k novým obchodným príležitostiam s pridanou hodnotou a vyšším maržiam, pretože budete môcť tlačiť a prispôsobiť obrovskú škálu produktov, ako je napríklad oblečenie (od bežnej módy po športové oblečenie), mäkké pútače, predmety pre výzdobu interiéru alebo reklamné a upomienkové predmety.

Uplatnili sme naše rozsiahle skúsenosti s tlačou a vytvorili kvalitný a spoľahlivý hardvér a tlačovú hlavu. Výsledkom je tlačiareň SureColor SC-F7200, ktorá ponúka neprekonateľnú spoľahlivosť, výkon a produktivitu. Naše špeciálne atramenty UltraChrome DS zaisťujú výnimočne kvalitný obraz. Veľkokapacitné atramenty a nízka spotreba energie pomáhajú udržať nízke náklady.

Zajednajte si návštevu na našom showroome, kde Vám radi nezáväzne predvedieme technológiu, vyrobíme potrebné vzorky a preberieme všetky osobitosti tejto technológie.

Rezervovať termín na showroom

Atrament HDK Black

Tlačiareň SC-F7200 sa dodáva s atramentom HDK Black, ktorý bol vytvorený primárne na použitie s textilom a pomáha dosahovať hlbokú neutrálnu čiernu a husté tiene.

Software

Tlačiarne rady SureColor SC-F6200 až SC-F9200 sa dodávajú aj so softvérom Wasatch, ktorý zabezpečí, že používatelia môžu začať hneď tlačiť bez potreby ďalších investícií. Wasatch SoftRIP obsahuje ovládače pre väčšinu veľkých a malých inkjetových tlačiarní. SoftRIP je jednoducho nastaviteľný softvér s profesionálnymi výsledkami. Ak chcete produkovať najlepšie výsledky v čo najkratšom čase, chcete Wasatch SoftRIP.

Dolievací systém

Tlačiareň SureColor SC-F7200 je vybavená integrovaným systémom dolievania atramentov s objemom 1,5 litra, ktorý sa ľahko pridáva pomocou litrových atramentových vreciek. To znamená, že môžete maximalizovať dobu prevádzky a spracovávať viac zákaziek, bez toho aby ste si museli robiť starosti s doplňovaním atramentu.

Základné funkcie

  • Výtlačky so šírkou až 64 palcov
  • Optimálny výkon a spoľahlivosť
  • Vysoká kvalita aj úžitková hodnota
  • Obsluha jednou osobou
  • Mohutný systém navíjania média
  • Rýchle zakladanie médií a jednoduché nastavenie
  • Vysoká rýchlosť tlače - až 58 m2 / hod.
  • dolievací systém s 1,5l nádržkami
  • Bezkonkurenčná kvalita tlače
Názov SureColor SC-F7200
Hlava PrecisionCore TFP
Maximálna šírka tlače 1,625 mm
Maximálne Rozlíšenie 720 x 1440 dpi
Typ inku UltraChrome DS
Kapacita zásobníka inku 1500ml
Veľkosť média Maximum 1,625 mm (64")
Hmotnosť role do 40 kg
Interface USB 2.0 / 1Gb Ethernet
Spotreba energie 460 Watt, 30 Watt (v režime spánku), 0,6 Watt (vypnutie)
Rozmer 2,620 × 1,013 × 1,311 mm
Hmotnosť 269 kg
Podporované operačné systémy Windows 7, Windows 7 x64, Windows Vista, Windows Vista x64, Windows XP, Windows XP x64