Kontaktujte nás +421 917 773 412

EPSON SC-F6400H

Táto 44-palcová sublimačná tlačiareň dosahuje výsledky vynikajúcej kvality. Používa atramenty FyFp, LcLm alebo OrVi. SC-F6400H je 44-palcová 6-farebná sublimačná tlačiareň, ktorá bola vyvinutá pre textilných výrobcov, podniky s reklamným tovarom a fotografické štúdiá. Rozšírený farebný gamut obsahuje fluorescenčné ružové a fluorescenčné žlté (FpFy), svetloazúrové a svetlopurpurové (LcLm) alebo oranžové a fialové (OrVi) atramenty.

Rezervujte si termín návštevy na našom showroome, kde Vám radi nezáväzne predvedieme technológiu, vyrobíme potrebné vzorky a preberieme všetky osobitosti tejto technológie.

Rezervovať termín na showroom

Rozšírené farby

Tlačiareň SureColor SC – F6400F umožňuje podnikom expandovať na nové trhy, pretože rozšírené sady atramentu môžu dosiahnuť širší farebný gamut s oranžovou a fialovou, znížiť zrnitosť svetlo azúrovou a purpurovou alebo tlačiť skutočné fluorescencie fluorescenčnou farbou fluorescenčnou ružovou a žltou.

Zvýšená produktivita

Produktivita používateľov sa zvyšuje vďaka veľkej dotykovej obrazovke, ktorá v kombinácii s ľahko prístupnou oblasťou údržby zvyšuje efektivitu a pomáha znižovať prestoje tlačiarne.

Ľahko použiteľné balenia atramentu

O 45 % väčšie balenia atramentu znižujú prestoje a frekvenciu výmeny, zatiaľ čo menej obalov znižuje množstvo odpadu. Balenia atramentu je potrebné iba pretrepať a vložiť.

Kompletný balík

SC-F6400H ponúka užívateľom kompletné riešenie, takže všetko funguje v harmónii: od hardvéru a softvéru až po tlačové hlavy, atrament a záruku.

Základné funkcie

  • kompletné riešenie Epson
  • jednoduchá inštalácia
  • navíjač v balení
  • trvanlivosť výrobku
  • nízke náklady
Technická špecifikácia
Hlava
PrecisionCore Micro TFP
Atramentová technológia Ultrachrome DG
Počet farieb 6
Rozlíšenie tlače 600 x 1.200 DPI
Kompatibilná hrúbka podkladu 1 mm
Kompatibilná hrúbka papiera 0,08 mm – 0,5 mm
Kompatibilná hmotnosť papiera 40g/m²
Rozmery výrobku 1,608 x 1,128 x 917 mm (šírka x hĺbka x výška)
Hmotnosť výrobku 140 kg
Obsah krabice sada atramentu, súprava na údržbu, napájací kábel, inštalačná príručka, používateľská príručka (CD-ROM), záručné dokumenty