Kontaktujte nás +421 917 773 412

EPSON SC-F6300

Epson SureColor SC-F6300 je výkonné a spoľahlivé riešenie pre tlač mäkkých pútačov malého formátu, plagátov a zákazkových reklamných i dekoratívnych predmetov. Ponúka nízke celkové náklady na vlastníctvo a predstavuje prvý sublimačná tlačiareň, u ktorej bola každá súčiastka navrhnutá a vyrobená spoločnosťou Epson. To je zárukou optimálnej kvality, výkonu a spoľahlivosti, vďaka ktorým dosiahnete maximálnu produktivitu.

Epson SureColor SC-F6300 je odolná a robustná CMYK tlačiareň s podávaním papiera v rolkách určená pre tlač na všetky predné sublimačná transferové papiere. Je ideálny pre rad rôznych aplikácií s využitím polyesteru, od tlače reklamných, upomienkových a iných predmetov na zákazku až po menšiu produkciu športového oblečenia. Vďaka inovatívnemu systému vkladania média jednou osobou a ďalším prevádzkovým funkciám je obsluha modelu SC-F6300 mimoriadne jednoduchá. Oproti predchádzajúcemu modelu je možné ju vybaviť aj originálnym navíjačom, takže je schopná tlače v systéme rola-rola.

Táto sublimačná tlačiareň je zárukou vysoko kvalitnej tlače v rozlíšení až 720 × 1 440 dpi a tlačí rýchlosťou 16-57 m2 / hod. (typicky 30 m2 / hod. v produkčnom režime s dvoma průchody1). K nepretržité produkciu s minimálnymi nárokmi na údržbu prispieva integrovaný zásobník atramentu s kapacitou 1,5 litra, ktorý sa ľahko dopĺňa.

Technológia tlačovej hlavy Epson PrecisionCore je zárukou presných a reprodukovateľných výsledkov aj dlhej životnosti. Pri použití tejto technológie so špeciálne vyvinutým atramentom Epson UltraChrome DS sa tak môžete tešiť na výnimočný obraz so žiarivými farbami, intenzívne čiernu, ostrými kontúrami a plynulými tónovými prechody s výnimočnou odolnosťou voči svetlu, pranie, oteru a potu.

Zajednajte si návštevu na našom showroome, kde Vám radi nezáväzne predvedieme technológiu, vyrobíme potrebné vzorky a preberieme všetky osobitosti tejto technológie.

Rezervovať termín na showroom

Atrament HDK Black

Aj tlačiareň SureColor SC-F6300 je dodávaná s atramentom HDK Black, ktorý bol vytvorený primárne na použitie s textilom a pomáha dosahovať hlbokú neutrálnu čiernu a husté tiene.

Software

Tlačiareň je dodávaná s profesionálnym rip softvérom Epson EdgePrint, ktorý je využívaný aj v tých najväčších textilných produkciách.

Základné funkcie

  • Výtlačky so šírkou až 44 palcov
  • Vysoká spoľahlivosť
  • Obsluha jednou osobou
  • Rýchle vkladanie médií a jednoduché nastavenie
  • Vysoká rýchlosť tlače - až do 57 m2 / hod.
Technické dáta
Názov SureColor SC-F6300
Hlava PrecisionCore TFP
Maximálne rozlíšenie 720 x 1440 dpi
Typ inku UltraChrome DS
Kapacita zásobníka 1500ml
Veľkosť média 111,8cm
Interface USB 2.0 typu A, Rozhranie Ethernet (100 Base-TX/10 Base-T)
Spotreba energie 65 Watt, 20 Watt (úsporný režžim), 3 Watt (v režžime spánku), 0,4 Watt (vypnutie)
Rozmery 1.608 x 1.128 x 917 mm
Hmotnosť 85kg
Podporované operačné systémy Mac OS 10.4+, Windows 7, Windows 7 x64, Windows Vista, Windows Vista x64, Windows XP, Windows XP x64