Kontaktujte nás +421 917 773 412

EPSON SC-F100

Tlačiareň je určená pre malé a začínajúce firmy, ktoré chcú rozšíriť svoju ponuku v oblasti propagačných výrobkov. Prvá sublimačná tlačiareň formátu A4 od spoločnosti Epson. Tlačiareň SC-F100 vyžaduje rovnaký inštalačný priestor ako stolová tlačiareň formátu A4 a predstavuje tak ideálne riešenie pre tlač na propagačné a individuálne prispôsobené darčekové predmety, ako sú hrnčeky, kľúčenky, puzdra na mobil a iné malé produkty. Spĺňa tiež potreby výrobcov textilu, ktorí chcú na mieru vyrábať také výrobky, ako sú malé tašky, zástery, visačky a vankúše.

Rezervujte si termín návštevy na našom showroome, kde Vám radi nezáväzne predvedieme technológiu, vyrobíme potrebné vzorky a preberieme všetky osobitosti tejto technológie.

Rezervovať termín na showroom

Komplexné tlačové riešenie

Tlačiareň SC-F100 je súčasťou komplexného tlačového riešenia spoločnosti Epson, ktoré zahŕňa atramenty, ovládač a papier. Všetko je navrhnuté na dosiahnutie dokonalej harmónie. Vďaka záruke 1 rok alebo 6 000 listov (podľa toho, čo nastane skôr) môžete mať ešte väčší pokoj. Užívatelia môžu využiť aj novú platformu Epson CloudSolution PORT, ktorá im umožňuje sledovať náklady na tlač a frekvenciu používania tlačiarne.

Kvalitný výstup

Táto kompaktná sublimačná tlačiareň je navrhnutá tak, aby ponúkala nové obchodné príležitosti vďaka vysoko kvalitnej tlače na široký sortiment darčekových predmetov a propagačných výrobkov. Tlačiareň dosahuje vysokú kvalitu a konzistentné výsledky vďaka tlačovej hlave Epson PrecisionCoreMicroTFP a použitiu tabuliek LUT. Tlačiareň SC-F100 je určená na tlač propagačných produktov, darčekových a upomienkových predmetov.

Vyššia produktivita

Tlačiareň SC-F100 ponúka malým podnikom rýchlu realizáciu a nízke prevádzkové náklady. Jej nastavenie, prevádzka a údržba navyše nevyžadujú žiadne odborné znalosti. Fľaštičky s atramentom s objemom 140 ml predstavujú lacnejšiu alternatívu k atramentovým kazetám, čo umožňuje podnikom pracovať dlhšie s minimálnymi prestojmi.

Jednoduché používanie

Technológie Epson sa ľahko používajú a sú vysoko intuitívne. Kompaktná tlačiareň SC-F100 ponúka výklopnú 2,4 palcovú obrazovku, pripojenie Wi-Fi, funkciu predného podávania a jednoduchú výmenu papiera (150 listov).

Základné funkcie

  • doplniteľný atrament
  • kompaktný dizajn
  • možnosti pripojenia
  • komplexné tlačové riešenie
  • vysoko kvalitný výstup
Technická špecifikácia
Hlava
PrecisionCore™ Micro TFP
Tlačová technológia Sublimačná tlač
Farby Čierna, azúrová, žltá, purpurová
Minimálna veľkosť kvapky 3,8 pl
Tlačové rozlíšenie 600 x 1.200 dpi
Formáty papiera A4 (21.0x29,7 cm)
Napájanie AC 100 V - 240 V
Rozmery výrobku 375 x 347 x 187 mm (šírka x hĺbka x výška)
Hmotnosť výrobku 4,6 kg
Záruka 12 mesiacov u dodávateľa