Kontaktujte nás +421 917 773 412

Drucktech PHP 45 V2 Maxima

Maďarská spoločnosť Drucktech je dlhodobým lídrom na trhu s maloplošnými lismi a všeobecne je považovaná za špičku čo sa týka kvality a stability výrobkov. Už na prvý pohľad ide o zariadenie s veľmi robustnou konštrukciou. Tento profesionálny poloautomatický tepelný lis je určený do produkcie a zvládne aj najťažšie produkčné zaťaženie - či už v oblasti sieťotlače, priamej digitálnej tlače na bavlnu, alebo sublimácie. Je dvojplatňový, čo znamená, že operátor si môže pripravovať substrát na jednu platňu, kým na druhej prebieha fixácia.

Obrovskou výhodou je vysoká tepelná zotrvačnosť vyhrievacej platne, ktorá dokáže zabezpečiť naozaj veľmi stabilnú teplotu. Prítlak je vytváraný pneumatickým vankúšom, ktorý sa nafúkne a dokonale okopíruje výrobok, čím zabráni migrácii pár počas transferu, alebo fixovania výrobku a zároveň vytvorí rovnomerný prítlak po celej ploche. Vzhľadom na to, že ide o poloautomatický lis, operátor nie je nútený vykonávať akúkoľvek fyzickú námahu, lisovacia sekvencia sa spúšťa dvomi tlačidlami a prebieha automaticky. Časovač, ktorý automaticky lis otvorí je samozrejmosťou - nemusíte sa báť, že pri zaneprázdnenosti operátora, by mohli vzniknúť nepodarky. Automatické otváranie je samozrejme významným optimalizačným prvkom vo vašej výrobe.

Zaujímavou výhodou je tiež možnosť otočenia lisovacích platní o 90° v prípade, že vám to vo výrobe viac vyhovuje.

Je možné ho kúpiť aj v lacnejšej variante - OPTIMA, má však menší tlak a je schopný lisovať maximálne 4cm hrubý substrát.

Zajednajte si návštevu na našom showroome, kde Vám radi nezáväzne predvedieme technológiu, vyrobíme potrebné vzorky a preberieme všetky osobitosti tejto technológie.

Rezervovať termín na showroom

Výhody

  • Vzduchová membrána
  • Poloautomatický systém
  • Dve platne s možnosťou otočiť o 90°
  • Presná regulácia teploty
  • Mechanická spoľahlivosť
  • Doživotná záruka na vyhrievaciu dosku
  • Vysoký tlak
  • Možnosť lisovať hrubé médiá
Technická špecifikácia
Pracovná doska 40 x 50cm
Vzduchová membrána áno
Vymeniteľné stoly áno
Automatické otvorenie áno
Výkon 2100W / 230V
Spotreba vzduchu 40l / min
Maximálny tlak kg/cm2 1
Maximálna hrúbka materiálu 6cm
Vonkajší rozmer 105x85x60
Hmotnosť 85kg