Kontaktujte nás +421 917 773 412

Monti Antonio mod. 856

Univerzálny profesionálny kalander určený na fixáciu a transfer sublimačnej tlače. Garantuje redukciu produkčných nákladov pri zvýšení produkčnej rýchlosti. V závislosti od konfigurácie je možné ho ovládať jedným, alebo dvoma operátormi. Vyhrievaný valec je naplnený olejom, čo zabezpečuje absolútne rovnomernú teplotu na jeho povrchu a vyššiu efektivitu využitia energie. Kolísanie teploty je výrobcom deklarované s maximálnou odchýlkou plus alebo mínus 1°C. Ide o kalander so stolom, čo umožňuje viacero kombinácii a jeho možnosti sú obmedzené prakticky len produkčnou šírkou zariadenia.

Tento vysoko produkčný stroj je ideálnym riešením pre textilné aplikácie, ako športové oblečenie, vlajky a iné produkty, pri ktorých je možné využiť jeho možnosti.

Zajednajte si návštevu na našom showroome, kde Vám radi nezáväzne predvedieme technológiu, vyrobíme potrebné vzorky a preberieme všetky osobitosti tejto technológie.

Rezervovať termín na showroom

Možnosti tlače

Rola transferového papiera -> rola materiálu; rola transferového papiera -> kúsky materiálu; kúsky transferového papiera -> kúsky materiálu; kúsky transferového papiera -> rola materiálu.

Výhody Monti Antonio oproti konkurencii

  • Pri rovnakej veľkosti prakticky dvojnásobna váha značí solídnosť materiálov. Konštrukcia, torzná tuhosť robí stroje Monti Antonio prakticky nepokaziteľnými.
  • Pneumatické nastavenie prítlaku na médium, pneumatické kotúčové brzdy (nie mechanické nastavovanie závitovou tyčou) dokážu neporovnateľne presne nastaviť a kontrolovať tlak na médium počas tlače. Precízna kontrola brzdnej sily na každý vstupujúci materiál (papier, látka, protekčný papier)
  • Neustála kontrola a pneumatické centrovanie filcu nenájdete u konkurenčných strojov. Táto funkcia eliminuje akékoľvek problémy s „odjazdením" filcu do strán
  • Patentovaný olejový vyhrievací valec s vákuovým systémom bez nutnosti vymienať olej. Povrch je naozaj vyhrievaný len olejom, čím je dosiahnuté konštantné vyhriatie celého povrchu. Tlač je perfektná bez farebných defektov spôsobených nerovnomernou teplotou.
  • Stabilita nastavenej teploty +-1°C
  • Možnosť využívať veľké náviny protekčného papiera - lepšia cena spotrebných materiálov
  • MA sa venuje výrobe termotransferových lisov niekoľko desiatok rokov. Majú obrovské skúsenosti a vychytané všetky problémy.
  • MA nevyrába na sklad, každý kalander je vyrobený pre konkrétneho zákazníka podľa jeho požiadaviek.
Technická špecifikácia
Priemer hlavného valca 350 mm
Šírka 1800 mm
Pracovná šírka 1500 / 1600 mm
Vyhrievanie valca Olejové
Maximálna teplota 230°C
Pnutie médii Kotúčové brzdy
Navíjanie odpadových médií Motorizovaná hradieľ
Inštalovaný výkon 21 kW
Priemerná spotreba 15 kW/h
Stlačený vzduch 3-8 bar
Netto váha 1800 kg