Kontaktujte nás +421 917 773 412

Monti Antonio mod. 853

Univerzálny profesionálny kalander určený na fixáciu a transfer sublimačnej tlače. Garantuje redukciu produkčných nákladov pri zvýšení produkčnej rýchlosti. V závislosti od konfigurácie je možné ho ovládať jedným, alebo dvoma operátormi. Vyhrievaný valec je naplnený olejom, čo zabezpečuje absolútne rovnomernú teplotu na jeho povrchu a vyššiu efektivitu využitia energie. Kolísanie teploty je výrobcom deklarované s maximálnou odchýlkou plus alebo mínus 1°C. Ide o kalander so stolom, čo umožňuje viacero kombinácii a jeho možnosti sú obmedzené prakticky len produkčnou šírkou zariadenia.
Tento vysoko produkčný stroj je ideálnym riešením pre textilné aplikácie, ako športové oblečenie, vlajky a iné produkty, pri ktorých je možné využiť jeho možnosti.

Zajednajte si návštevu na našom showroome, kde Vám radi nezáväzne predvedieme technológiu, vyrobíme potrebné vzorky a preberieme všetky osobitosti tejto technológie.

Rezervovať termín na showroom

Možnosti tlače

Rola transferového papiera -> rola materiálu; rola transferového papiera -> kúsky materiálu; kúsky transferového papiera -> kúsky materiálu; kúsky transferového papiera -> rola materiálu.

Výhody Monti Antonio oproti konkurencii

  • Pri rovnakej veľkosti prakticky dvojnásobna váha značí solídnosť materiálov. Konštrukcia, torzná tuhosť robí stroje Monti Antonio prakticky nepokaziteľnými.
  • Pneumatické nastavenie prítlaku na médium, pneumatické kotúčové brzdy (nie mechanické nastavovanie závitovou tyčou) dokážu neporovnateľne presne nastaviť a kontrolovať tlak na médium počas tlače. Precízna kontrola brzdnej sily na každý vstupujúci materiál (papier, látka, protekčný papier)
  • Neustála kontrola a pneumatické centrovanie filcu nenájdete u konkurenčných strojov. Táto funkcia eliminuje akékoľvek problémy s „odjazdením" filcu do strán
  • Patentovaný olejový vyhrievací valec s vákuovým systémom bez nutnosti vymienať olej. Povrch je naozaj vyhrievaný len olejom, čím je dosiahnuté konštantné vyhriatie celého povrchu. Tlač je perfektná bez farebných defektov spôsobených nerovnomernou teplotou.
  • Stabilita nastavenej teploty +-1°C
  • Možnosť využívať veľké náviny protekčného papiera - lepšia cena spotrebných materiálov
  • MA sa venuje výrobe termotransferových lisov niekoľko desiatok rokov. Majú obrovské skúsenosti a vychytané všetky problémy.
  • MA nevyrába na sklad, každý kalander je vyrobený pre konkrétneho zákazníka podľa jeho požiadaviek.
Technická špecifikácia
Priemer hlavného valca 350 mm
Šírka 2000 mm
Pracovná šírka 1700 mm
Vyhrievanie valca Olejové
Maximálna teplota 230°C
Pnutie médii Kotúčové brzdy
Navíjanie odpadových médií Motorizovaná hradieľ
Inštalovaný výkon 21 kW
Priemerná spotreba 15 kW/h
Stlačený vzduch 4-8 bar
Netto váha 2200 kg