Kontaktujte nás +421 917 773 412

Monti Antonio mod. 71

Tento kalander je primárne určený na predzrážavanie, alebo transfer digitálnej sublimačnej tlače na stužky, popruhy alebo iný pásový polyestrový program. Ide o plnohodnotný profi kalander. Hlavný valec má priemer 50 cm, čo znamená, že produkčná schopnosť je v lineárnych metroch rovnaká ako u veľkých kalandrov. Vzhľadom na pracovnú šírku 75cm je jeho produkčná schopnosť neuveriteľne vysoká a dlhodobo u našich zákazníkov vyrába doslova milióny metrov popruhov, stužiek, kľúčeniek a podobne.

Do kalandra sa zavedie transferový papier cez celú pracovnú šírku - stúh môže byť niekoľko vedľa seba, takže ju môžete využiť prakticky celú. Papier je podávaný z rolky, stužky je možné podávať z namotaných kotúčikov, alebo priamo z krabice cez rozmotávací element ktorý zabezpečí, aby nevošli pretočené a následne cez separátory, ktoré ich umiestnia na správne miesto.

Zajednajte si návštevu na našom showroome, kde Vám radi nezáväzne predvedieme technológiu, vyrobíme potrebné vzorky a preberieme všetky osobitosti tejto technológie.

Rezervovať termín na showroom

Výhody

  • obrovská produkčná schopnosť
  • možnosť tlačiť na stuhu priamo z krabice cez rozmotávací element
  • presná tepelná regulácia
  • kolieska - možnosť presunúť stroj v prípade, že ho nepoužívate
  • veľmi robustná konštrukcia, stroj je prakticky nezničiteľný
Technická špecifikácia
Priemer hlavného valca 500mm
Šírka hlavného valca 750mm
Pracovná šírka 550/650mm
Inštalovaný výkon 15 kW
Priemerná spotreba 10 kW/h
Pracovná rýchlosť 1-15lm/min
Rozmery (cm) 179 x 378 x 248
Hmotnosť 1300kg