Kontaktujte nás +421 917 773 412

DTF-A3

Model DTF-A3 je relatívne malou, no veľmi robustnou a spoľahlivou tlačiarňou primárne vyvinutou na potlač transferových DTF fólií. S produkčnou rýchlosťou 3,5m2 ide o výkonné zariadenie.

Optimalizovaná

Tlačiareň je malých rozmerov, porovnateľných so stolovými tlačiarňami. Dolievací systém na farby a použitie fólie priamo z rolky podstatne znižujú cenu nákladov na potlač. Šírka tlače je 30cm, čo vo väčšine prípadov stačí na pokrytie nárokov na zákazkovú výrobu typickú pre technológiu DTF.

Primárne určená na DTF tlač

Kým väčšina zariadení v tejto kategórii bola vyvinutých na iný účel (najčastejšie na papier) a následne modifikované na použitie pre DTF, používatelia sa potýkajú s rôznymi problémami. Najčastejšie súvisia s farbou (zasychanie trysiek, sedimentácia, problematické čistenie kvôli rozdielnej hustote, zlá farebnosť atď). Podobných problémov sa s DTF-A3 nemusíte obávať. Táto tlačiareň bola vyvinutá, aby pokryla nedostatok na trhu – malé DTF zariadenie schopné aj nárazovej väčšej produkcie, ktoré je reálne vyvinuté s ohľadom na použitie pigmentových farieb a už od vývoja prispôsobené na tlač PET fólií.

Potlač metódou DTF

Direct to Foil je transferový spôsob potlače. Znamená to, že tlačiareň tlačí zrkadlový obraz výtlačku na špeciálnu priehľadnú transferovú fóliu. Farba sa automaticky, alebo manuálne zapráši práškovým lepidlom a vysuší. Následne už sa fólia iba strihá na potrebné rozmery a nažehľuje na výrobky primerane veľkým transferovým lisom.
Potlač drží na povrchu prakticky akéhokoľvek textilného materiálu pomocou práškového polyuretánového lepidla, a nemá teda ani problém so štruktúrovanými materiálmi ako piké. Odolnosť potlače voči praniu je tým pádom tiež vyššia.

dtf-dtg-image.jpg

Technická špecifikácia
Model tlačiarne DTF-A3
Tlačová hlava 2x Epson XP600
Tlačová rýchlosť 3 - 4,5 m2
Maximálna šírka tlače 300mm
Inkset CMYK + Biela / CMYK + Fluo + Biela
Tlačové médium PET Film
Systém vyhrievania Nezávislé predné + zadné
Pracovné podmienky 10℃-38℃ pri vlhkosti 40%-70%

Práškovacie zariadenie

Výhodou DTF-A3 je tiež možnosť dokúpiť malé praktické práškovacie zariadenie, parametrovo presne odladené k DTF-A3. Takáto súprava už je technicky a rýchlostne porovnateľná s podstatne drahšími zariadeniami v produkčnej kategórii.

powder-shaker.jpg

Zajednajte si návštevu na našom showroome, kde Vám radi nezáväzne predvedieme technológiu, vyrobíme potrebné vzorky a preberieme všetky osobitosti tejto technológie.