SureColor SC-F500

Či už vytvárate potlačené kryty na mobily, hrnčeky, podložky pod myš, tričká alebo vankúše, tlačiareň SC-F500 ponúka malým firmám možnosti rýchlej realizácie, spoľahlivosť a nízke celkové náklady na vlastníctvo. Jej nastavenie, údržba a používanie si nevyžadujú žiadne špeciálne znalosti. Táto sublimačná tlačiareň je vyrobená s ohľadom na jednoduché používanie, produktivitu a efektívnosť, aby podniky dokázali pružne a rýchlo reagovať na potreby zákazníkov.

Jednoduché doplňovanie atramentu aj počas tlače

Naše riešenie s doplňovaním atramentov (140-ml fľaše) je jednoduché a nevyžaduje odborné zaobchádzanie. Inovatívne fľaše s atramentom možno použiť dokonca na doplnenie atramentu počas tlače, čo významne skracuje prestoje.

Komplexné riešenie Epson

Tlačiareň SC-F500 je súčasťou komplexného tlačového riešenia spoločnosti Epson, ktoré zahŕňa atramenty, softvér a papier. Všetko je pritom navrhnuté na dosiahnutie dokonalej harmónie.

Jednoduchosť, ktorú potrebujete

Technológie značky Epson sú jednoducho použiteľné a veľmi intuitívne. 4,3″ dotyková obrazovka poskytuje pohodlný prístup k dôležitým informáciám a možno ju ovládať aj v rukaviciach. Tlačiareň SC-F500 je tiež vybavená pripojením Wi-Fi a funkciou automatickej výmeny média. Jej obsluha a údržba preto nevyžaduje žiadne odborné znalosti.

Nenápadná elegancia

Kompaktný, nenápadný dizajn sa hodí do väčšiny pracovných prostredí. Dômyselne navrhnutá tlačiareň SC-F500 je tiež nabitá technológiami, ktoré šetria čas, zvyšujú produktivitu a robia život jednoduchším.

Kľúčové funkcie

  • Doplniteľné atramentové nádržky: 140 ml fľaše s atramentom, ktorý je možno dopĺňať dokonca aj počas tlače
  • Prachotesný dizajn: Zabraňuje chybným výtlačkom spôsobeným upchatím dýzy či nutnosti časovo náročných čistiacich cyklov
  • Automatická zmena médií: Jednoduchá zmena medzi listovými a kotúčovými médiami
  • Wi-Fi pripojenie: Ide o prvý kus v rade sublimačných tlačiarní značky Epson na jednoduché používanie
  • Nástroj na výpočet nákladov: Jednoducho použiteľný softvér na presný výpočet nákladov na tlač

 

Technické dáta 
HlavaPrecisionCore TFP
Maximálne rozlíšenie1440 dpi
Nádržky na ink110 ml
Veľkosť médiarolka 61 cm
InterfaceUSB 2.0
Rozmery970‎ x 811 x 245 mm
Hmotnosť29 kg