EPSON technologické dni 2018

Pozývame Vás na najväčšiu EPSON konferenciu tohoto roku v Slovenskej Republike. Technologické dni sú pre vás možnosťou vidieť praktické ukážky jednotlivých strojov. Zameriame sa na reálne využitie produktov v domácnostiach, malých kanceláriách, stredných, ale aj velkých produkciách. V rámci sekcie zameranej na velkoformátovú tlač bude k dispozícii riešenie fototlače, priama tlač na textil a najúspešnejšia signage tlačiareň na trhu.

Tri dôvody, prečo prísť

  1. Unikátna technológia spoločnosti EPSON
    Zistite ako jedinečné technológie tlače, projekcie a skenovania zefektívnia a optimalizujú vašu prácu
  2. Nové vízie, nové stratégie
    Praktickou formou vám predstavíme náš pohľad na kľúčové vízie a stratégie pre nasledujúce mesiace
  3. Novinky meniace bežné štandardy
    Zoznámte sa s najmodernejšími produktami, ktoré ponúkajú vysokú kvalitu a dlhodobé použitie v kombinácii s nízkymi prevádzovými nákladmi.

Program technologických dní v Bratislave nájdete tu.

Počet miest je obmedzený, zaregistrujte sa na konkrétny čas tu.

Čo vám predstaví na technologických dňoch spoločnosť NANOTEC?

EPSON SC-F2100 – Tlačte kreatívne návrhy tričiek s najnovším modelom spoločnosti Epson. Predstavujeme tlačiareň SureColor SC-F2100, ideálne DTG (Direct to garment – priamo na odev) riešenie pre potlač triček. Ponúka všetko, čo pre začatie podnikania s naozajstným potenciálom na dosiahnutie zisku potrebujete. Potlač A4 do 1 minúty a stroj je veľmi jednoduchý a spoľahlivý. Nízka spotreba atramentu je zárukou vysokej návratnosti investícií. Toto zariadenie tak predstavuje finančne výhodné riešenie, vďaka ktorému budete môcť zákazníkom ponúknuť presne to, čo chcú. Viac info tu. Pre tento event máme pripravenú špeciálnu promo cenu!