EPSON SC-F3000

Čím je DTG riešenie univerzálnejšie, tým rýchlejšie vám umožňuje reagovať na prichádzajúce objednávky. Je riešením, v ktorom si už nemusíte vyberať medzi produkčnou rýchlosťou a kvalitou tlače či už na biely, alebo farebný textil. Celkové náklady na vlastníctvo sú v porovnaní s konkurenciou nízke. Intuitívny a odolný dizajn je aj u F3000 samozrejmosťou, ktorá pomáha vášmu biznisu bežať efektívnejšie.

Rezervovať termín na showroom

Zvýšenie produktivity

Zakladanie tričiek do F3000 je rýchle a jednoduché. Tlačiareň využíva senzory, ktoré automaticky detekujú povrch trička a automaticky nastaví výšku tlačovej hlavy. Automatizácia tohoto kroku výrazne redukuje možnosť „zlyhania“ personálu pri tomto úkone, ale najmä zjednodušuje ovládanie stroja. Automatické nastavenie výšky platenu umožňuje použiť textil až do hrúbky 29,5mm. Dve tlačové hlavy zdvojnásobujú rýchlosť tlače. Ďalším produkčným vylepšením je bulk ink systém s 1500ml vreckami na farbu, čo robí z vymieňania jednoduchú a menej frekventovanú úlohu. Celý proces výroby môžte sledovať pomocou softvéru Epson Prodction Monitor na akomkoľvek smart zariadení od telefónu až po TV.

 

Jednoduché používanie

Prepracovaný, ale užívateľsky príjemný 4,3 palcový dotykový displej zobrazuje najpotrebnejšie informácie ako zostávajúce množstvo farby, čas do ďalšieho čistenia, údržby, či aktuálnu výšku platenu. Počas tlače viete kontrolovať všetky potrebné nastavenia.

Vysoká kvalita tlače

F3000 je navrhnutá tak, aby okrem zvýšenia produktivity zvýšila aj všeobecnú kvalitu tlačového výstupu – a teda aj kvalitu výrobkov. Vysoká denzita bielej vrstvy je tak zachovaná aj u produkčných tlačových režimov.

Spoľahnite sa na technológiu EPSON

Táto tlačiareň je postavená naozaj tak, aby ste mohli vyrábať nepretržite. Tlačové hlavy si mení užívateľ sám. Údržba je automatizovaná do maximálnej možnej miery. Nevyhnutná údržba zo strany operátora je zasa zjednodušená veľkými dvierkami a jednoduchým systémom výmeny spotrebných materiálov ako filtre a stierky. V prípade problému s jednou tlačovou hlavou, je možné tlačiť aj iba druhou – funkčnou.

Ekologická tlač

Všetky DTG zariadenia EPSON spĺňajú aj tie najprísnejšie ekologické a enviromentálne štandardy dneška. Global Organic Textile Standard (GOTS), či Oeko-Tex Standard 100 sú samozrejmosťou.

Všetko z dielne Epson

Epson vyrába všetky komponenty pre SC-F10000 vrátane tlačových hláv, inku a softwaru. To je jediný spôsob ako zabezpečiť konzistentnú kvalitu požadovanú súčasným trhom.

 

Technická špecifikácia 
Tlačová metódaPrecisionCore Micro TFP tlačová hlava
InkUltrachrome DG
InksetCMYK + Biela
Kapacita nádržiek 1500 ml
Veľkosť kvapky12,1 pl
Rozlíšenie1200 x 1200 dpi
Spotreba energie168 W, 1W stand by
Napájanie240 V
Rozmery1712 x 1809 x 1336 mm
Hmotnosť 330kg
Hlučnosť51 dB (A)
InterfaceUSB 2.0 A
KompatibilitaMAC, Windows 8+
LCDDotykový 10,9cm