Epson SC-F10000

Rada F10000 je v súčasnosti jedno z najmodernejších zariadení vyvinutých primárne na rýchlu, veľkoobjemovú sublimačnú tlač s využitím transferového papiera. Svoje využitie nájde v prostredí výroby módy, športového oblečenia, nábytkárstva a textilnej reklamy. Zajednajte si návštevu na našom showroome, kde Vám radi nezáväzne predvedieme technológiu, vyrobíme potrebné vzorky a preberieme všetky osobitosti tejto technológie.

Rezervovať termín na showroom

Zvýšenie produktivity

Vysoká produktivita vyžaduje často nepretržitú, či nárazovú prevádzku. Každý jeden komponent v tomto zariadení bol špeciálne navrhnutý tak, aby zvýšil kvalitu výstupu, produktivitu, zabezpečil bezproblémovú prevádzku a tým znížil náklady. SC-F10000 disponuje tiež bulk systémom na zdvojené 3 litrové, či 10 litrové balenia farby. Tie je samozrejme možné vymienať za nové bez prerušenia tlače.

Nová technológia

Štyri veľké PrecisionCore MicroTFP tlačové hlavy majú 12,800 trysiek na šírke 4,7 palca. Technologickou novinkou je využívanie kombinácie poltónov, LUT a Micro Weave. Výstup aj na produkčných tlačových režimoch je vďaka tomu absolútne špičkový.

 

 

Vstavaná spoľahlivosť

Ďalší nadskok pred konkurenciou získava tlačiareň vďaka Advanced Auto Tension Control – inteligentnej kontrole pnutia média. Táto technológia prináša benefit automatického dolaďovania pnutia presne podľa potrieb a produktivity tlačiarne. Krásne navinuté rolky potom výrazne zefektívňujú prácu na finalizácii transferového papiera.

Priemyselné riešenie, no užívateľsky jednoduché

LCD dotykový panel s 9 palcovou uhlopriečkou dáva tejto tlačiarni neobyčajne veľa priestoru pre prehľadnosť a jednoduchú dostupnosť všetkých funkcii ktoré potrebujete. Počas tlače vidíte štatistiku, zostávajúci čas tlače a ostatné parametre ako teplota, či vlhkosť prostredia.

 

Všetko z dielne Epson

Epson vyrába všetky komponenty pre SC-F10000 vrátane tlačových hláv, inku a softwaru. To je jediný spôsob ako zabezpečiť konzistentnú kvalitu požadovanú súčasným trhom.

 

 

Kľúčové funkcie

  • Tlačová rýchlosť do 255m2/hr
  • Bulk systém 3/10 litrov
  • Advanced Auto Tension Control pre presné navíjanie média
  • Kompletné riešenie EPSON

 

Technická špecifikácia 
Tlačová metódaPrecissionCore TFP tlačová hlava
InkUltrachrome DS
InksetCyan, Yellow, Magenta, HD Čierna
Kapacita nádržky na farbu10l
Minimálna veľkosť kvapky3,8pl
Konfigurácia trysiek1600 čiernych, 1600 pre každú farbu
Rozlíšenie1,200 x 1,200 DPI
Hrúbka média1mm
NapájanieAC 200 - 240 V
Rozmery4607 x 1303 x 1886 mm
Hmotnosť736 kg
DisplejDotykový
SoftwareEdgePrint v cene
InterfaceUSB 3.0
Typ médiaRola